vysielanie pre mladých, starších i pokročilých

TWIST - každú druhú nedeľu o 10.10 h. repríza v nasledujúcu sobotu o 22.30 h.

Trojročný cyklus bol ukončený 25.1.2004
Milan Markovič a Roman KittlerMilánium č. 107
Milan Markovič intenzívnym vzdelávaním posilnil svoje chabé znalosti francúzštiny a dal sa na putovanie po Provence. Roman Kittler sa rozhodol pre púť (vraj) dlhodobejšiu: vstúpil do stavu manželského (ešte nedávno ten istý postup vyhováral kolegovi Mirovi Bukvišovi).
Milan DVORŠČÍk a Ivo HELLER - ešte nedávno súťažný cyklista a herec posadnutý bicyklom - si doma pri rádiách zaspomínali, čože to pred mesiacmi všetko pohovorili o svojom obľúbenom dopravnom prostriedku. Vďaka tej dlhej pauze medzi nahrávkou a vysielaním sme sa mohli započúvať do doteraz nikde neodvysielaného telefonického rozhovoru s nedávno zosnulým Júliusom SATINSKÝM. Bolo to zaujímavé vyznanie tohto velikána slovenského humoru o jeho vťahu k bicyklu a k športovaniu vôbec.
Kto stosiedme Milánium v nedeľu nestihol, alebo sa o ňom dozvedel až teraz po návrate z dovolenky, nič sa nedeje: ešte stále je tu repríza tohto programu v sobotu 16. augusta 2003 o 22.30 h. na vlnách Rádia TWIST.
Foto: Nič netušiacich kamarátov pozval Roman Kittler na maškarný ples. Po úvodnom prekvapení napokon všetci uznali, že každá svadba je vlastne len akýsi maškarný ples a vo svojich prestrojeniach sa cítili ako by tak vyrastali (boli to vôbec prestrojenia?). Všetci (na obrázku len časť hostí) sa cítili uvoľnene, nestrojene a prisahali, že na túto svadbu nikdy nezabudnú. Roman (s novomanželkou Martinou po pravici) bol nadšený: ´Vždy som si prial, aby mi na svadbu prišla ježibaba, batman, veselý cyklista atď. A čo je naozaj super, oni všetci naozaj prišli!´

Späť