vysielanie pre mladých, starších i pokročilých

TWIST - každú druhú nedeľu o 10.10 h. repríza v nasledujúcu sobotu o 22.30 h.

Trojročný cyklus bol ukončený 25.1.2004
Milan Markovič a Roman KittlerMilánium č. 113
Prednosta oftalmologickej kliniky v Bratislave prof. Peter STRMEŇ mal po celý čas na jazyku zaujímavosti o našom zrakovom orgáne a o slzách zvlášť. Posledná česko-slovenská miss Silvia LAKATOŠOVÁ sa zas proti očakávaniu priznala, že čosi ako slzy šťastia jej nehrozí a ani pri jej korunovácii neslzila tak, ako sa patrí v ostatných ročníkoch tejto zbytočne vážne branej súťaže.
Zbytočne vážne sa podľa Paľa HAMMELA berie aj najnovší a hneď parádne zdeformovaný televízny hit IQ test národa. Paľa sme telefonicky zastihli už po návrate z Prahy, odkiaľ sa táto zbytočne hlučná súťaž vysielala. Populárny spevák na nej zabodoval svojím skóre, čo však sám považuje za málo dôležité.
Pozoruhodná hudobná motnáž sa podarila Romanovi Kittlerovi, ktorý dal dohromady Brendu Lee a Yvonu Přenosilovú v navlas rovnako zaranžovanom staršom hite I´m sorry/Roň slzy.
Telefonujúci poslucháči sa opäť nenechali zahanbiť a hudobné hádanky im nerobili veľké problémy; zvládli dokonca aj ťažšiu úlohu - identifikovať spievajúcu topmodelku Naomi Campbell.
Blúdenie duší od Woody Allena a nádherná Tears in Heaven Erica Claptona napokon zakončili zaujímavú predpoludňajšiu deväťdesiatminútovku.

Späť