MM SHOW 26.2.2004
Hostia: Jaroslav Slávik, Prof. Fedor Malík, Ing. Peter Koza

O relácii

V poslednej februárovej MM SHOW sme na úvod privítali nášho sánkarského veľmajstra Popradčana Jaroslava SLÁVIKA, ktorý nás oboznámil s mnohými zaujímavosťami sánkarského športu. Dozvedeli sme sa, že nevhodná obuv spôsobí na sánkárskej dráhe stratu aj vyše sekundy, poobzerali sme si "klincovky", čo nie je nič iné ako sánkárske rukavice s hrotmi na prstoch veľmi osožnými pri štarte a zistili, že aj sánky sú ovládateľné - a nielen zmenami ťažiska.
Prof. Fedor MALÍK nám zas vysvetlil, ako nestratiť ťažisko pri holdovaní dobrému vínu. Je to totiž náš najväčší znalec vína a osvedčil to aj v praxi - doniesol vlastný Cabernet Sauvignon, na ktorom sme sa naučili okrem iného aj to, ako nestratiť ani kvapku vína pri nalievaní. No dropsy, alebo skrátka nalievacie fólie už máme všetci doma.
História nás oviala v štúdiu pri návšteve Ing. Petra KOZU, stvoriteľa Tovarišstva starých bojových umení a remesiel, s ktorým sme nielen nadviazali na tradíciu dobrého vína, ale "ochutnali" aj ozajstný súboj na pištole. Historické, samozrejme.
Na snímke je režisér MM SHOW Vladimír FISCHER, svojou tvorbou nadväzujúci na Večer Milana Markoviča, z ktorého tiež odrežíroval najviac častí.

Späť na MM SHOW