MM SHOW 18. 3. 2004
Hostia: Nina Poláková, Jan Kukal, Peter Mikuláš

O relácii

Za zvukov uvítacej melódie LP ORCHESTRA pod vedením Petra Lipu ml. ladným krokom baletky vkročila do štúdia Nina POLÁKOVÁ, osemnásťročná primabalerína baletu SND v Bratislave, ktorá zatiaľ odoláva všetkým lukratívnym ponukám zo zahraničia, víťazku 9. ročníka udeľovania tradičného ocenenia KVET BALETU v hlavnej kategórii - najlepší baletný umelec (9. januára 2004). Bol to výnimočný hosť, ktorého zjav ešte dlho mátožil našich "e-mailových korešpondentov".
Tenisová legenda, dnes učiteľ a tréner, ale aj ctiteľ a znalec výtvarného umenia v jednej osobe Jan KUKAL bol druhým hosťom, ktorý v MM SHOW priblížil svoje vystavovateľské aktivity, osobitne snahy o sprístupnenie známych i menej známych diel Jozefa Ladu. Zapálený zberateľ umeleckých diel, ale aj organizátor výstav výtvarného umenia sa predstavil aj so svojou ďalšou záľubou - záhradnou architektúrou.
Napokon do tretice sme na pôde MM SHOW uvítali sólistu opery SND Petra MIKULÁŠA, ktorý stihol prísť na kus reči priamo zo svojho vystúpenia na koncerte Slovenskej filharmónie. Laureát medzinárodných operných súťaží a stály hosť opery pražského Národního divadla, berlínskej Staatsoper a ďalších európskych a amerických operných scén predviedol aj lekciu operného spevu pre začiatočníkov a ako "vážny umelec" pôsobil veľmi príjemne a bezprostredne.

Späť na MM SHOW