MM SHOW 8. 4. 2004
Hostia: Štefan Vámoš, Jozef Gönci, Jozef Kundlák

O relácii

Čisto pánska spoločnosť navštívila MM SHOW vo štvrtok 8. apríla. Pán Štefan VÁMOŠ z Dolnej Seče pri Leviciach. Pán Vámoš začínal ako stredoškolský učiteľ. Už 18 rokov je vynálezcom v oblasti zabezpečovacích a ochranných systémov. Predovšetkým sa venuje ochrane automobilov, ale je aj autorom nedobytného kufríka. O tom všetko porozprával a čo-to sme pochoppili aj z fotografií. Š. Vámoš je majiteľom certifikátov Elektrotechnického a projektového ústavu v Novej Dubnici osvedčujúcimi jeho špičkové vynálezy použiteľné v autoelektronike.
Vzácnou návštevou bol aj Jozef GöNCI, ktorý patrí do svetovej pätnástky strelcov. Vo svojej zbierke má už 270 medailí, z toho 65 z najprestížnejších súťaží. Je pretekárom Dukly Banská Bystrica, ale už piatu sezónu strieľa aj v nemeckej bundeslige za klub Buer-Bűrse v Dortmunde. V máji ho čakajú štátnice na FTVŠ v Bratislave. Po ukončení kariéry sa chce venovať trénerstvu, keďže má vo svete dobré meno. Za najlepšieho strelca na svete ho vyhlásili dvakrát: r. 2000 a v sezóne 1998-99.
Tesne pred záverom sme boli ochotní uskutočniť ešte pokus, ktorý by dokumentoval ostrostrelectvo nášho hosťa, avšak natvrdo uvarené vajíčko nechcelo postáť na hlave Petra Pišťanka, takže napokon sa novodobý Wiliam Tell nekonal.
Celkom v závere sa nám ešte stihol predstaviť sólista opery SND v Bratislave Jozef Kundlák, ktorý pred necelou hodinou ešte spieval v koncertnej sieni Slovenskej filharmónie Verdiho Rekviem.

Späť na MM SHOW