MM SHOW 15. 4. 2004
Hostia: Jozef Vengloš, Dodo a Andrej Studeničovci, Katarína Hasprová

O relácii

Pošibačkovú MM SHOW navštívila jedna z najväčších európskych i svetových trénerských i teoretických futbalových kapacít doc. Jozef VENGLOŠ. Ten istý Vengloš, ktorý bol to stihla. dvanásť rokov hráčom Slovana a r. 1955, keď Slovan získal titul majstra Československa, bol jeho kapitánom. Po skončení aktívnej činnosti trénoval FC Sydney Prague, VSS Košice, našu reprezentáciu do 23 rokov (majstri Európy), Slovan Bratislava (2x majstri republiky), hlavný tréner reprezentácie Československa (3. miesto na ME 1980), tréner výberu
Európy – proti výberu sveta v New Yorku, proti Taliansku v Ríme; tréner výberu sveta v Hong Kongu; 1999 tréner výberu sveta v Juž Afrike.
Tento svetobežník vedel zaujať divákov svojimi postrehmi o vývoji najpopulárnejšej hry na svete z pohľadu prezidenta Únie európskych futbalových trénerov.
Šport sme neopustili ani pri návšteve známych automobilových pretekárov - otca a syna Studeničovcov, pričom syn už teraz prekonal zručnosť otca a umiestňuje sa na popredných miestach v pretekoch formuly 3000. Pravidelne sa zúčastňuje aj na súťažiach Porsche Super Cup, Grand Prix a European Super Touring Cup.
Zase sme využili výhodu priameho vysielania a uvítali v štúdiu Katarínu HASPROVÚ, v ostatnom čase najmä muzikálovú speváčku, ktorá sa k nám presunula rovno z predstavenia muzikálu VLASY, prišla dokonca v divadelnom kostýme.

Späť na MM SHOW