MM SHOW 29. 4. 2004
Hostia: Michal Šándori, Marek Beneš, Roman Hanzel, Štefan Kvietik

O relácii

Posledná aprílová MM SHOW uvítala hneď v úvode veľmi neobvyklých športovcov. Mnohí v štúdiu totiž ani netušili, že aj na Slovensku prekvitá šport zvaný sumo. Dvaja jeho predstavitelia - Michal ŠÁNDORI a Marek BENEŠ nielen porozprávali všeličo zaujímavé o tomto osobitom športe, ale v závere vysielania, keď to už vari ani nikto nečakal, vbehli ešte raz, tentoraz už v typickom úbore a predviedli zápas.
Roman HANZEL je slovenský rekordér na stredné trate a je prvým naším atlétom ktorý prekonal dlho odolávajúci rekord Jozefa Plachého na 800 metrov. Jeden z mailujúcich divákov nevydržal a pri pohľade na subtílnu postavu Romana Hanzela poslal otázku, či je možné, že Plachého rekord prekonal tento človek, čo pri sadaní si v štúdiu si rukou pomáhal preložiť si nohu cez nohu :-) Roman odpovedal, že veru on je už taký...
Skvelým záverom bola návšteva herca Štefana KVIETIKA, ktorý k nám prišiel tesne pred oslavou svojej sedemdesiatky. Stále dobre vyzerajúci predstaviteľ chlapských postáv zaujal vyrozprávaním mnohých zaujímavostí i veselostí z hereckého života.

Späť na MM SHOW