MM SHOW 6. 5. 2004
Hostia: Shana Lenner, Jaroslav Černý, MUDr. Igor Bukovský

O relácii

Nanajvýš neobvykle sa začala prvá májová MM SHOW: do úvodných zvukov LP orchestra vkročila na scénu - moderátorka. A aby to nebolo málo, privítala televíznych divákov po nemecky. Napätie netrvalo dlho: Spoza kamery Tibora Donovala všetko "režírujúci" Milan Markovič privítal v štúdiu herečku a moderátorku západošvajčiarskej televízie TSR Shanu LENNER (na obr. vpravo). Rozhovor s ňou nebol podmienený prítomnosťou tlmočníka. Shana, v roku 1968 ešte štvorročná Renáta Lennerová, vďaka otcovi, známemu fotografovi, emigrovala do Švajčiarska, kde sa potom narodila jej sestra Nathalie, starajúca sa dnes o Shanu ako jej manažérka.
Nádherný kravský zvonec, pravdepodobne nedávno ešte priamo známej fialovej Milke patriaci (trofej z dlhoročného bydliska Shany - Kreuzlingenu) v závere programu poputoval najbystrejšiemu divákovi pri počítači, ktorý najtrefnejšie doplnil pravidelný "dabing".
Jaroslav ČERNÝ je meno nášho najmladšieho a zároveň v súčasnosti najrýchlejšieho, najtalentovanejšieho motocyklového pretekára. Len od štedrosti prípadných sponzorov bude závisieť jeho ďalšia profesionálna dráha. Škoda, že jeho prilbu sme mohli predstaviť iba zdiaľky a kombinézu len skrútenú do chuchvalca, aby nedajbože nevykuklo nejaké to logo.
Doktora Igora BUKOVSKÉHO už dnes asi netreba osobitne uvádzať. Napokon zásady zdravej výživy dnes už nie sú niečím nepochopiteľným. Najzaujímavejšie však bolo, ako doktor Bukovský vedel demonštrovať to, čo sa deje v tele tak či onak sa stravujúceho človeka, za výdatnej pomoci kapely Petra Lipu ml.

Späť na MM SHOW