MM SHOW 13. 5. 2004
Hostia: Veronika Zuzulová, Lucia Nimcová, Yuri Dojč, Jan Burian

O relácii


Hneď najväčší tromf sme vystrelili v úvode relácie: Niekoľkomesačné rokovania prostredníctvom telefónu a e-mailu napokon priniesli úspech a pred kamery vošla naša najúspešnejšia lyžiarka Veronika ZUZULOVÁ. Za bdelého "dozoru" otecka Timoteja Zuzulu, dlhoročného úspešného trénera, nám porozprávala o všetkom, čo sprevádza mladého človeka po ceste nahor, neraz však po ceste poriadne kamenistej.
Milan Markovič sa radoval hneď dvakrát: jednak z prítomnosti našej športovej hviezdy, jednak z originálnej fínskej ľudovej pokrývky hlavy, ktorou ho Veronika Zuzulová ozdobila v závere. A nebol sám obdarovaný. Poštový doručovateľ priniesol balíček najvtipnejšiemu doplňovateľovi tradičného dodatočného dabingu televíznych správ. Boli v ňom Veronikine majstrovské lyžiarske rukavice.
Druhým hosťom MM SHOW bola dvojica chýrečných fotografov: Stále známejšia mladá fotografka a výtvarníčka Lucia NIMCOVÁ a ostrieľaný lev svetových vernisáží, dnes už Kanaďan Yuri DOJČ. Samozrejme, že neostalo iba pri rozprávaní. V obraze boli fotografické publikácie a tiež obaja hostia, ktorí sa odfotili navzájom. Tibor Donoval s kamerou za moderátorským stolom mal potom neľahkú úlohu - nasnímať v detaile minidisplej digitálneho fotoaparátu.
V závere MM SHOW sme uvítali pesničkára, cestovateľa a spisovateľa Jana Buriana. Škoda, že nám nevyšiel čas aj na jednu z jeho nových pesničiek, tak sa rozhovoril. A znova bol jedným z našich hostí, čo nás lákal na návštevu Islandu. (Len keby tam tak draho nebolo...)
Na dnešnej fotografii predstavujeme kompletnú zostavu pánov kameramanov, ktorí týždeň čo týždeň prenášajú zábery hodinovej MM SHOW do príbytkov našich divákov. Hore zľava Ivan Priehradný, najtalentovaný rozosmievač všetkých v štúdiu (čelné zábery MM), Ľuboš Fülle (kamera na ramene, tzv. jimmy jib, zábery zhora), Stano Bureš (zábery kapely a publika). Sedia zľava Jozef Hardoš, hlavný kameraman, MM a Arpád Adamovič (monológy MM k divákom, detaily sediacich hostí, tiež pohotový fotograf). Vpredu Tibor Donoval, kamera na detaily za stolom MM + diváci, jediný kameraman určený na sporadické dialógy s MM).

Späť na MM SHOW