MM SHOW 20. 5. 2004
Hostia: Prof. Pavel Traubner, Ján Čaprnka, Jiří Menzel

O relácii

Čo by to bola za udalosť na Slovensku, keby v nej aspoň raz do roka nefigurovala skutočná osobnosť nášho spoločenského života prof. Pavel TRAUBNER! Preslávený neurológ (na obr. vpravo), ale aj známy znalec kultúrneho života, dekan Lekárskej fakulty UK a vôbec človek zdobený mnohými titulmi a ešte väčším počtom funkcií. Profesor i vďaka svojím početným kontaktom po celom svete vedel rozprávať ako vždy pútavo a vtipne.
Meno Ján ČAPRNKA poznajú určite nielen priaznivci hokeja. Vďaka svojím kvalitným vystúpeniam a nie vždy všedným vystúpeniam na ľadových plochách si Ján Čaprnka isto získal meno a známosť aj v mimošportových kruhoch. Jeho vystúpenie v MM SHOW tieto slová len potvrdilo.
Prvý československý nositeľ legendárneho Oscara! Ťažko nájsť niekoho, kto by s touto charakteristikou okamžite nespojil meno Jiří MENZEL. O tom, koľko ďalších sošiek a iných trofejí stojí medzi tisícami knižiek vo vitrínach a okolo nich, rozprával tento večne mladistvo pôsobiaci umelec bez dychu načúvajúcim prítomným divákom. A zaujal určite aj našich divákov pri televízoroch a počítačoch. Ich e-maily o tom svedčili veľmi presne.
Foto zo skúšky: A. Adamovič.

Späť na MM SHOW