MM SHOW 10. 6. 2004
Hostia: Jitka Zelenková, Peter Valušiak, Emil Václav Havelka

O relácii

Kapela Petra Lipu ml. nabrala patričné sebavedomie a už bežne sprevádza vychytené spevácke hviezdy! Dnes to bola Jitka ZELENKOVÁ, ktorá sa - ako inak - jednou zo svojich nových piesní uviedla ako prvý hosť. Dvanásť doteraz vydaných albumov a neutíchajúci záujem i v súčasnosti veľa napovedá o tejto dcére dirigenta a opernej speváčky, ktorá vie nielen očarúvať svojím zamatovým altom v piesňach, ale aj v rozhovoroch. Napríklad v tom dnešnom v MM SHOW.
Peter VALUŠIAK sa na sedadle pre hostí predstavil nielen nadmieru pútavým rozprávaním o svojich cestovateľských, horolezeckých a najmä polárnických dobrodružstvách, ale aj úryvkami z úžasného filmu 118 dní v zajatí ľadu svedčiaceho o štvormesačnom transarktickom prechode z Ruska do Kanady.
Náš tretí dnešný hosť udivoval a doslova šokoval už v šatni. Astrológ Emil Václav HAVELKA (na obr.) totiž na základe údajov o narodení vedel aj jemu neznámym ľuďom zo štábu pomerne presne pohovoriť všeličo o ich nedávnej minulosti, ba aj o tom, čo ich čaká. Na priamu otázku moderátora, ako vyzerá z hľadiska narodenia životnosť MM SHOW, padla priama odpoveď: nebol to dobre naplánovaný začiatok. Všetko, čo by malo mať v práci Milana Markoviča úspech, sa musí začať až 1. marca 2005. Panebože, to budú zas dlhé prázdniny, - vzdychol si moderátor.
Televízni diváci mali tentoraz jedinečnú možnosť poznať aj doteraz nevidených ľudí stojacich za MM SHOW. Kamera v zákulisí a v priestoroch réžie totiž predstavila od režiséra cez strihača, hlavného kameramana, vedúceho osvetľovačov až po nepostrádateľnú Evu Devečkovú, asistentku réžie pri monitore v zákulisí (to ona totiž dáva každému - od moderátora až po posledného hosťa - ten rozhodujúci pokyn na vstup pred kamery).

Späť na MM SHOW