MM SHOW 24. 6. 2004
Hostia: Jitka Molavcová, Natália Hejková

O relácii

Výlučne dámam sa venovala posledná MM SHOW. Pôvodne sa s týmto vysielaním rátalo ako s posledným pred prázdninovou prestávkou. Až v týchto dňoch sme sa dozvedeli, že toto vysielanie je definitívne posledné (viď STALO SA - CHYSTÁ SA). Je však fajn, že aj na záver sme mali uprostred štúdia tú najvyššiu kvalitu: Prišla Jitka MOLAVCOVÁ, bez ktorej si azda nikto dnes nevie predstaviť ani jedno predstavenie legendárneho divadla Semafor.
Od roku 1970, keď Jitka vyhrala celoštátnu spevácku súťaž Talent 70 až k postave Dolly Leviovej v karlínskom predstavení Hello Dolly - to bola téma na rozhovor, ktorý "prerušili" až tri skladby v Jitkinom podaní (za pomoci LP ORCHESTRA). Tá posledná - Lípa zelená - samozrejme, so saxofónom.
Po chvíli si k Jitke prisadla druhá dáma - prvá dáma slovenského basketbalu Natália HEJKOVÁ, ktorá vo veľmi krátkom čase dokázala z neznámeho provinčného mestečka Ružomberok ako trénerka prvoligových basketbalistiek urobiť doslova hlavné mesto. Pohotovo odpovedala aj na otázky týkajúce sa jej schopnosti komunikovať v maďarčine, keďže si to vyžaduje jej terajšie trénerské pôsobisko.
Diváci pri počítačoch tentoraz neriešili ako ozvučiť ten či onen televízny spravodajský šot. V súvislosti s aktuálnou svätojánskou nocou sme totiž nahliadli do Veľkej Británie k známemu objektu Stonehenge. Z divákov bolo to zase už tretí raz bodujúci divák s nickom SPIKE, ktorý najvýstižnejšie odpovedal na otázku, ako by sa dal objekt Stonehenge využiť, keby sa nachádzal na Slovensku. Vyšlo mu, že by to pokojne mohlo byť obetné miesto, kde by sme rad za radom obetovali všetkých neschopných slovenských politikov...
Po zhasnutí kamier sme sa ešte nerozišli. S hosťami aj so skvelým štábom sme sa stretli pri malom pohostení. Hore vpravo Milan Markovič rozdeľuje poživeň. Za ním v rohu potichu "hoduje" Natália Hejková, v strede celkom spontánne Jitka Molavcová. Na fotografii nižšie sa máličko prikrmujú - zľava šéf zvukárov Dano Habovštiak, režisér Vlado Fischer, vedúci výpravy Igor Pavlík (citróniky, čajíky a všetky rekvizity). Vpravo ešte Peter Pišťanek, celkom vľavo nenásytná ruka kameramana Ivana Priehradného. Nikomu akosi nebolo príliš veselo... (Foto: A. Adamovič)

Späť na MM SHOW