MM SHOW 22.1.2004
Hostia: Michal Forišek, Richard Kráľovič,Ján Oravec, Vladimír Karlík, Štefan Antovszký, Štefan Hríb, Petr Novotný (online kamera)

O relácii

Ešte len tretia MM SHOW, ale nabitá bola hosťami ako určite aj máloktorá bude po nej. Hneď na úvod prišli traja - Michal FORIŠEK, Ján KRÁĽOVIČ, Ján ORAVEC - trojica kamarátov, spolužiakov na informatike. V Hollywoode vyhrali programátorskú súťaž ACM Computer Programming Contest, na ktorej sa zúčastnilo 64 tímov vysokoškolákov z troch tisícok univerzít z celého sveta a to bol dôvod ich pozvania.
Vladimír KARLÍK z Trnavy je šéfom ufológov na Slovensku a bolo zaujímavé vypočuť si jeho teórie o mimozemskom živote.
Meno šéfkuchára Štefana ANTOVSZKÉHO nie je až také neznáme, aby ho bolo treba zdĺhavo predstavovať. Poznajú ho najmä gurmáni, ktorí istotne sledujú jeho kroky v oblasti gastronómie. Vyznamenal sa najmä tým, že doniesol velikánsky podnos všakovakých jednohubiek, z ktorých sa ušlo tuším všetkým divákom v štúdiu.
Ďalších hostí už možno zaradiť do kategórie kuriozít. Štefan Hríb sa ocitol na scéne MM SHOW kvôli tomu, aby naši diváci konečne uverili, že vysielame naživo, priamym prenosom. Milan Markovič ho preto dotiahol zo susedného štúdia, kde súbežne s MM SHOW prebieha vysielanie diskusnej relácie POD LAMPOU na dvojke. Kto chcel, mohol si po Markovičovom odchode zo štúdia prepnúť na dvojku, odkiaľ priviedol Hríba a s ním divákov z dvojky na jednotku, aby ich všetkých o chvíľu láskavo vrátil späť.
V závere sme sa snažili ulahodiť našim internetistom a pokúsili sme sa spojiť s Petrom Novotným prostredníctvom online kamery. Podarilo sa to, ale zvuk musel sprostredkovať telefón a ten obraz bol tiež taký, že hromadná komunikácia týmto spôsobom zrejme ešte chvíľu hroziť nebude. Jednako však MM SHOW bola prvá relácia, ktorá sa na území Slovenska i Česka vôbec o také čosi pokúsila.

Späť na MM SHOW