MM SHOW 29.1.2004
Hostia: Muro Mihál - Dominik Hrbatý, Viera Richterová - Emil Horváth

O relácii

Štvrtá MM SHOW sa konala v znamení dvojíc. Pozvanie prijali športovci Dominik HRBATÝ so svojím trénerom Murom MIHÁLOM a herecká i manželská dvojica Viera RICHTEROVÁ s Emilom HORVÁTHOM. Ponáhľali sa k nám do štúdia hneď po divadelnom predstavení v divadle West.
Na zábere zo skúšky pred vysielaním Milan Markovič demonštruje polohy pri spánku, ako mu to podľa istej webstránky diktuje Peter Pišťanek.
Chyboval by však ten, kto by sa nazdával, že v MM SHOW sa všetko krúti len okolo hostí. Sú aj iné akcie v priebehu tej hodiny. V tejto šesťdesiatminútovke napríklad Milan Markovič pôsobi chvíľu aj ako kameraman (a neznechutilo ho ani to, že v réžii mu pohotovo strihli titulok INSITNÁ KAMERA - MILAN MARKOVIČ).
Po prvý raz sa v dnešnej MM SHOW zjavila rubrika, ktorú sme pracovne nazvali DABING. Pozorne sme od pondelka do stredy sledovali správy STV večer o pol ôsmej a jednu zvlášť vychytenú sekvenciu sme obdarovali novým zvukom. Rubrička sa chytila - súdiac aspoň podľa odoziev našich mailujúcich divákov.

Späť na MM SHOW