Hneď na začiatku vás musím upozorniť, že vás táto stránka zaručene sklame: nenájdete na nej ani odkazy na najnovší softvér, ani návod na výrobu bomby či na dokonalé hackovanie. Chýba tiež rubrika plná tých najsrandovnejších vtipov a nezmohol som sa ani na erotiku. Nie žeby som sa zdráhal pózovať, ale nenašiel sa fotograf.

A tak z nedostatku inej invencie som zaradil iba hromadu fotografií z divadla, rozhlasu, televízie i zo súkromia, po každom odvysielanom Večere MM tu nájdete zaujímavosti zo zákulisia, fotografie a texty všetkých piesní. Možno by som pridal aj nejakú empétrojku, ale je ich na tejto stránke už toľko, že na ne zaručene nebudete mať ani čas, ani nervy a možno ani reproduktory.

Ťažko si nájdete toľko času, aby ste sa dozvedeli všetko o rozhlasovej relácii MILÁNIUM na Rádiu Twist.

A je celkom vylúčené, aby ste zvládli dohromady 43 historických zvukových záznamov z rozhlasového kabaretu POD PYRAMÍDOU (1988-1992).

Je tu kdesi aj zbierka novinových glos DRUHÉ PODANIE v týždenníku DF a nejaké novinové články, recenzie a rozhovory.

Napokon tu vľavo hore vedľa tých ksichtov je čosi ako itinerár, ktorým sa preklikáte kam len chcete.

Menej náročným bude stačiť strana STALO SA - CHYSTÁ SA, prípadne ešte PLÁN PREDSTAVENÍ a ja to fakt pochopím. Dozviete sa, čo nové, koľkého je a kde a kedy si zasa môžete so mnou vytrpieť trochu zábavy. V podstate to stačí. Veď prídete zas inokedy, keď budete mať viac času. Medzitým pribudnú novinky. Vždy budú pribúdať.

Som rád, že ste pribudli. Moja úcta, dámy a páni!