Plán vystúpení Milana Markoviča na prvý polrok 2017*

 
   
 

JANUÁR

MAREC

2 MM KABARET Nové Mesto n/V.
9 MM KABARET Banská Bystrica
15 Teleráno TV Markíza
20 MM KABARET - Niekto príde (2) Bratislava

MÁJ

21 Večer MM po 20 rokoch Nitra
22 MM KABARET - Niekto príde (4) Bratislava

FEBRUÁR

17 MM KABARET Bernolákovo
20 MM KABARET - Niekto príde (1) Bratislava

APRÍL

24 MM KABARET - Niekto príde (3) Bratislava

JÚN

12 Talkšou M. Lechana Martin
14 MM KABARET - Na plnú hu(d)bu Lučenec
19 MM KABARET - Niekto príde (5) Bratislava
23 MM KABARET - Na plnú hu(d)bu Banská Štiavnica

 
 

NSP - NEVYZÚVAJTE SA, PROSÍM... Improvizované predstavenie nepretržite na repertoári od r.1984. Do 1. januára 2015 sa odohralo 1838 predstavení a vystriedalo sa v nich 209 prominentných hostí. Hralo sa v 225 mestách Slovenska, Česka, Rakúska, Kanady a USA. Dvaja až štyria hostia, 90-120 minút. (Premiéra 21. marca 1984 v Bratislave - DROH.)

MM - MM KABARET - Klasický komorný kabaret pre min. 200 divákov. Premiéra 30. mája 2013. Podrobne www.mmkabaret.sk. Účinkujú Milan Markovič, Páni bratia (Peter Niňaj a Róbert Puškár), Andrea Gabrišová alebo Kristína Mackovčáková, Jaroslav Ďuríček a Alexander Gerič. Dramaturgia: Milan Materák. Technická spolupráca: Ladislav Kiprich. 100 minút. Druhý titul - NA PLNÚ HU(d)BU - premiéra 4.10.2016. Účinkujú Milan Markovič a Páni bratia.

PP - PRVÁ POMOC alebo Ako prežiť na koncerte - kabaretné výstupy muzikantskej dvojice PÁNI BRATIA a Milana Markoviča s jedným hosťom. 90 minút.

Dvojdohoda - Titul predstavujúci dvoch excelentných hudobníkov - Petra Niňaja a Róberta Puškára, známych tiež ako Páni bratia. Jeden-dvaja variabilní hostia dopĺňajú 90-100 minútovú inteligentnú zábavu. Moderuje Milan Markovič.

Česko - Príležitostné vystúpenia pre potreby Českej televízie, českých komerčných televízií a Českého rozhlasu, ako aj predstavenia na komerčné objednávky.

špec. - Atypické vystúpenia (prezentácie, konferansy, kompilované programy) na individuálne objednávky.  

* Plán predstavení podlieha priebežnému doplňovaniu a ďalším zmenám v závislosti od zmluvných špecifikácií

KONTAKT:

Všetky objednávky na javiskové predstavenia Milana Markoviča v Českej i Slovenskej republike Vám radi sprostredkujeme cez mailovú adresu

laneda@seznam.cz