Stalo sa - chystá sa

MM
MM KABARET 28. mája 2022
A je to tu! Posledné predstavenie MM KABARETU v sezóne 2021-2022 sa tak ako pred mesiacom ponesie najmä v znamení pozoruhodnej muziky.
Na pódium v kabaretnej sále Domu kultúry v Bratislave-Dúbravke na Saratovskej ul. 2A o 19. hodine vstúpi osvedčená zostava Milan MARKOVIČ plus Páni bratia - Peter Niňaj a Róbert Puškár, aby po vľúdnom a radostnom privítaní pozvali na posledné prázdne pódiové miesto renomovaného muzikanta - kapelníka, speváka a hitmakera Karla VÁGNERA.
Napriek očakávaným pochybnostiam budú nášmu vzácnemu návštevníkovi postupne asistovať jeho vyvolení kamaráti Mirek Donutil, Jiřina Bohdalová, Štěpán Škorpil, Hanka Zagorová a dokonca Jiří Suchý.
Účel návštevy Anny Vágnerovej - len deň po jej dlho očakávanej premiére na scéne baletu SND v Bratislave neprezradíme ani po dlhom mučení, ale bude rovnako prekvapením ako mnohé iné.
Vstupenky si možno rezervovať telefonicky na čísle 0917 482 595 v čase 16-19 h., ale tiež "na diaľku" na webe https://www.dkdubravka.sk/karel-vagner-a-milan-markovic-kabaret-s-panmi-bratmi-peter-ninaj-robert-puskar/?f=events
Samozrejme, funguje aj TICKETPORTAL.
Ráčte vstúpiť!


Plná sála!
Bratislavčania (a obzvlášť Dúbravčania) nezanevreli na kultúru! Ako keby nebolo tých uplynulých dvoch rokov, keď sa nám tvrdošijne naznačovalo, že tak veľmi nám stále čosi hrozí, že sa neslobodno stretávať, spoločne sa tešiť a zabávať sa a že len strach je jediné východisko.
Všetky tieto hlúposti padli vo štvrtok 21. apríla o 19. hodine, keď v dúbravskom Dome kultúry zazneli tóny úvodnej zvučky MM KABARETU a plná sála plné dve hodiny aplaudovala Milanovi Markovičovi, Pánom bratom a famóznemu Felixovi SLOVÁČKOVI.
A keďže je už dnes známy termín ďalšieho predstavenia, diváci radi prijali informáciu, že pri podobnom zážitku môžu byť prítomní aj v sobotu 28. mája 2022 za účasti ďalšieho parádneho hosťa z Prahy. Na tomto mieste bude čoskoro pomenovaný!
Foto: Alexander Trizuljak


Kamarát nesklamal!
Stretnutie s fenomenálnym hudobníkom už minulého leta na festivale v Brusne prinieslo očakávané plody: Felix Slováček nezabudol na svoj sľub a potvrdil, že sa teší na divákov MM KABARETU vo štvrtok 21. apríla 2022 v bratislavskom DK Dúbravka.
Očakávaným rozprávaniam o zlatej ére Gotta, Štaidla, Rokla a spol. zrejme nebude konca, ale najmä Páni bratia sa tešia možnosti zahrať si tie najlepšie hudobné čísla s tým najlepším sólistom.
Propagácia už beží, takže toto naše vystúpenie už nie je tajomstvom, vstupenky sa našťastie predávajú, ale takmer tridsať je ich stále ešte k dispozícii.


MM v Prahe
V dňoch 29.-31. marca 2022 pobudne Milan Markovič v Prahe, kde jednak nadviaže na prerušené aktivity v rozhlase a iste mu zvýši čas aj na posedenie s najbližšími hosťami, ktorých pozývame do MM KABARETU na 21. apríla a tiež na zatiaľ neupresnený májový termín.

MM KABARET bez obmedzenia
V sobotu 27.3.2022 v noci sa posádka MM KABARETU (Milan Markovič a Páni bratia - Peter Niňaj a Róbert Puškár) vrátila z mimoriadne úspešného zájazdu v Lučenci v kine Apollo. Vystúpili sme s osvedčeným titulom NA PLNÚ HU(d)BU a bol to skvelý pocit zažiť nadšenie prítomných divákov po dvojročnej vynútenej prestávke. Nesplnili sa obavy z toho, že verejnosť si zvykne na absenciu kultúry. Chvalabohu!

Tak znova!
Vítame ctených návštevníkov, ktorí na tomto mieste a v niektorých ďalších rubrikách zopár dní márne hľadali požadovaný, obvyklý obsah. Príčinu ani iniciátora sme nevypátrali, ale jedinou možnou odpoveďou je opätovné oživenie a sfunkčnenie celej webstránky. Podnikli sme aj náležité kroky proti podobnej nepríjemnosti v podobe kompletného zálohovania, čo sme asi v prehnanej dôvere okolitému svetu máličko zanedbali. Takže pokračujeme - ako keby nič...