Untitled
Večer Milana Markoviče
VMM 27. 12. 2003
Do hľadiska boli pozvaní všetci doterajší hostia za uplynulých jedenásť rokov trvania relácie, vrátane jej českej podoby v rokoch 1995-98. Neprišli ani zďaleka všetci, ale aj tak sme videli medzi obecenstvom známe tváre Mikuláša Dzurindu s manželkou, Petra Weissa so synom, Ľ. Fogaša, I. Gašparoviča, V. Tkáča, O. Keltošovej, P. Tatára, P. Osuského, F. Mikloška, V. Palka, I. Šimka, J. Ivora, M. Kováča a ďalších, no popri nich aj hostí z umeleckých, vedeckých a športových sfér (I. Bugár, S. Radič, I. Kapišinský, Ľ. Ftáčnik atď.), no a prítomní boli aj bývalí a súčasní spolutvorcovia relácie - hudobníci A. Bouda, P. Niňaj, R. Puškár, režisér V. Fischer, textár J. Štrasser a mnohí ďalší.
Program, ktorý odvysiela Slovenská televízia na svojom prvom programe 27. decembra o 20. hodine, trval o 25 minút dlhšie, nuž a tieto minúty sme museli, žiaľ, nechať v strižni, čím vypadli viaceré vystúpenia hostí a jedna dokrútka. Na vstrihávaných príspevkoch sa predstavili L. Chudík, V. Hudeček a M. Labuda.
Po skončení záznamu sa konali ešte viaceré prídavky - pesničky aj improvizované vystúpenia a celé podujatie sa skončilo sedemminútovým standing ovation prítomného publika, ktoré sa takto rozlúčilo so svojím obľúbeným programom.
Milan Markovič sa však s televíziou nelúči. V STV sa bude predstavovať počnúc 8. januárom 2004 pravidelne každý štvrtok po 22.h. so svojou novou MM SHOW.

Pesničky, ktoré odzneli v programe
Posledná
Česká zmes
Slovenská zmes

VMM - úvod